tlo
WPROWADZAMY ZAJĘCIA ONLINE
szczegóły w aktualnościach

STREFA VACU

Przedstawiamy najnowocześniejszą kapsułę VACU ACTIV BEAUTY LINE 7 w 1!!! Opatentowana technologia połączenia najwyższej jakości steppera, jonizacji, promieni podczerwonych IR, podciśnienia, aromaterapii, kolagenu, koloroterapii oraz drenażu limfatycznego w szczelnie zamkniętej kapsule.

Wszystkie funkcje w które jest wyposażone Vacu Activ Beauty Line 7 w 1 mogą działać niezależnie między sobą lub jednocześnie, co daje spotęgowane efekty i utratę nawet do 500 kcal w ciągu 30 minutowego treningu.Do Państwa dyspozycji oddajemy także Rollmasaż RollShape by vacu activ Prestige Touch

Urządzenie wyposażono w podczerwień i chromoterapię.
Dzięki stosowaniu podczerwieni, rozszerzającej naczynia krwionośne, pozbywamy się z organizmu dużych ilości nagromadzonych toksyn zalegających w głębszych warstwach skóry. Nagrzewanie ciała dodatkowo wpływa na rozluźnienie mięśni dzięki czemu zabieg jest bardziej skuteczny. Podczerwień dzięki swoim właściwościom jest jedną z najpopularniejszych obecnie terapii.

Chromoterapia, to oddziaływanie odpowiednio dobranymi kolorami na organizm. Zmienne barwy światła mają znaczący wpływ na wywoływanie reakcji hormonalnych w ciele. Dzięki tej terapii możemy zwiększyć odporność oraz przywrócić równowagę organizmu.
imimimimimimimimimimimim
brown
Skontaktuj się
z nami!
Tokarnia 757
(TOP MARKET I piętro)
32-436 Tokarnia
tl12 444 5505, 787 769 759