tlo
TRENUJ Z NAMI ONLINE!
szczegóły w dziale OFERTA
banbanban

TYDZIEŃ z OLIMP Sport Nutrition 
 
 
W dniach 26 – 31 styczeń w naszym klubie odbyła się wspólna akcja promocyjna z jednym z największych polskich producentów suplementów – firmą OLIMP. Podczas „TYGODNIA z OLIMPEM” nasi klubowicze mieli okazję zapoznać się z nowymi suplementami podczas licznych degustacji, brali udział w konkursach i zawodach, które cieszyły się bardzo dużą popularnością.

Przygotowane zawody to m.in. wyciskanie „połowy masy swojego ciała”, „pompki na poręczach”, „trzymanie krążka” i  „krzesełko”. Przez cały tydzień sprawdzaliśmy również wytrzymałość i kondycję naszych klubowiczów w  II teście Coopera na bieżni.  Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni suplementami i akcesoriami firmy Olimp oraz nagrodami przygotowanymi przez nasz klub. 


 
imimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimimim
brown
Skontaktuj się
z nami!
Tokarnia 757
(TOP MARKET I piętro)
32-436 Tokarnia
tl12 444 5505, 787 769 759