tlo
TRENUJ Z NAMI ONLINE!
szczegóły w dziale OFERTA
banbanban

ĆWICZ Z NAMI ONLINE!

01.04.2020 14:42

-----
Drodzy Klubowicze!

Dostosowując się do obecnej sytuacji, aby nie tracić z Wami kontaktu i zadbać o Waszą formę w tym trudnym dla nas wszystkich czasie, postanowiliśmy wprowadzić OFERTĘ ZAJĘĆ ONLINE wraz z WYPOŻYCZENIEM WAM SPRZĘTU FITNESS.

JEDNOCZEŚNIE PRZYPOMINAMY, IŻ WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE WYKUPIONE ABONAMENTY ZOSTAŁY ZAWIESZONE I BĘDZIECIE MOGLI JE WYKORZYSTAĆ PO PONOWNYM URUCHOMIENIU KLUBU.

 

Jesteśmy z Wami już prawie 6 lat i nie dopuszczamy do siebie myśli, iż moglibyśmy zaprzestać naszej działalności. Aby tak było i żeby nasza wspólna przygoda mogła dalej trwać, musimy tymczasowo „dopasować się” do obecnych realiów.

Chcielibyśmy, abyśmy po tym wszystkim mogli wrócić do wspólnych zajęć, treningów na sali, spotkań z Wami, bo „piramidowa atmosfera” i kontakt na żywo jest mimo wszystko dla nas najcenniejszy.
 

Tymczasem przedstawiamy rozwiązanie, które pozwoli Wam zachować rytm treningowy, a nam działać dalej i dzielić się tym co lubimy i robimy najlepiej. Wspólna motywacja, wspólne cele i codzienny kontakt
Zdajemy sobie również sprawę, iż poprzez opcję „wirtualnych zajęć” być może dotrzemy do nowych osób, które rozpoczną swoją przygodę z fitnessem/ aktywnością ruchową i wstąpią do naszej PIRAMIDOWEJ RODZINY.


NASZA OFERTA:

1. Dostęp do TRENINGÓW NA ŻYWO od poniedziałku do piątku, w zamkniętej grupie na FB lub innej platformie (pracujemy nad tym). Poprowadzimy zajęcia, które na co dzień znajdują się w naszym grafiku. Dodatkowo dla klubowiczów w ramach wykupionego pakietu zostanie wypożyczony sprzęt fitnessowy (o tym poniżej).

2. Opcja wypożyczenia roweru SPINNINGOWEGO.

JAK BĘDZIEMY DZIAŁAĆ?
Zajęcia ONLINE będą dostępne w zamkniętej grupie na FACEBOOKU, na której będziecie mogli obejrzeć relacje na żywo lub odtworzyć filmy w dowolnym momencie. Osoby chcące wypożyczyć sprzęt będą mogły odebrać go osobiście w wyznaczonych godzinach w klubie lub zostanie on Wam przez nas dostarczony bezpośrednio do domu (darmowa dostawa do 15 km od Tokarni). Tyczy się to również wypożyczenia rowerów Spinningowych. Po upływie ważności abonamentu również bezpłatnie go od Was odbierzemy!

Ponieważ dysponujemy różną liczbą sprzętu, prosimy aby osoby zainteresowane zakupem pakietu, w wiadomości prywatnej podały nam 2 rodzaje sprzętu które chciałyby mieć w pierwszej kolejności u siebie (STEP, PIŁKA OVOBALL, BODYBALL, HANTLE, KETTLEBELLS, gumy THERA BAND, LASKA GIMNASTYCZNA). Pierwszeństwo mają klubowicze. Być może okaże się, iż każdego sprzętu wystarczy dla wszystkich, wtedy każdy/a z Was otrzyma pełen zestaw.

Treningi dostosowujemy do Wszystkich, również tych którzy nie będą mieli dodatkowego sprzętu.

Jeżeli chcesz z nami ćwiczyć lub wypożyczyć rower i poznać ofertę, wyślij do nas wiadomość na messenger, email: kontakt@piramidafitness.pl
lub zadzwoń 787 769 759.

W wiadomości zwrotnej otrzymasz wszystkie informacje dotyczące warunków korzystania z pakietów.
Do dzieła!

brown
Skontaktuj się
z nami!
Tokarnia 757
(TOP MARKET I piętro)
32-436 Tokarnia
tl12 444 5505, 787 769 759